alexsodin: (Default)
Подивився я на ту дачу американьських дипломатів. Йолкін її сильно прикрасив!
Важко ж буде рашикам досягнути симетричності відповіді)))
Хоча бульдозерів у них, поки що, вдосталь. Бідні гуси((( знову їм одним за величь супердершавну віддуватись. Хоча ще ж пенсіонери і сироти!
alexsodin: (Default)
Доньку Померлого диктатора Узбекістану Карімова арештували. Офіційно. А скільки мурижили, що ні, все добре.
Хтось іще сумнівається, що путін збирається залишити росію своїм нащадкам у цілому вигляді? Сильну і з повадками спецслужб, незмінними з часів Вана Кривавого? Мільярди залишити планує. А росію ні. Чи хтось сумнівається, що путіна хвилює хтось, крім його потомства?
alexsodin: (Default)
В мене зранку вповільнився доступ до будь яких сайтів ру сегменту. З деякими тайм-аут. В когось іще так?
Самліб недоступний. А в нас, нажаль аналогів немає. Чи я не знайшов?
Upd: вже працює. Але питання про український аналог самлібу все одно актуальне.
alexsodin: (Default)
Цікаво, російські політики знов шукають американський прапор, щоб проєхаться? Чи з минулого разу запаси залишились?
alexsodin: (Default)
От зараз часто говорять, що мовної проблеми для російськомовних в Україні не існувало і не існує. Той же Крим з кількома українськими школами на весь півострів.
Але насправді проблема була і є понині. Насправді, судячи з того, як це питання вирішили після російського вторгнення, для російскомовних Криму мовне питання стояло так: "ніколи не вчити українську мову, ніколи не чути українську мову, усі українці повинні говорити російською мовою і дуже соромитись свого шокання, а найкраще взагалі соромитись українського походження і називати себе росіянами". Адже в Сибіру українці так роблять!
Схоже і на Донбасі це питання намагаються поставити так само гостро. А те, що путін оцінив вирішення мовного питання так високо і дорого для російськомовних окупованих теріторій - це просто сюрприз.
Раджу українцям не забувати, що для росіян іншого шляху вирішення мовних питань не існує. Не вірите? Спитайте білорусів.
PS: до речі, мова не про всіх російськомовних. Я й сам російськомовний. Мова про тих, для кого в Україні існує проблема російської мови. Тому що у всіх інших варіантах такого питання не стоїть. І тим більше не стояло до війни.
alexsodin: (Default)
Останні кілька років я часто користуюсь цитатою Гендальфа "Бегите, глупцы!" у російських чатах і форумах. Тепер, схоже пізно. І справа не в тім, що кордони можуть закрити і перестати випускати назовні. Хоча це, судячи з останніх подій, цілком імовірно. Справа в тому, що під таким інформаційним тиском навіть світлі голови втрачають здоровий глузд. Схоже там просто більше немає кому тікати.
Спостерігати подібне падіння трохи моторошно.
alexsodin: (Default)
І навіть очі відкрили.
Ніякі росіяни не ледачі.В них просто приорітети інакші! )))
alexsodin: (Default)
Подивився відео, на якому водій снігоприбиральної машини розказує про вбивство німцова і та ж сама людина на відомому відео (на задньому фоні мужик з мітлою виконує па) зображає фермера з питанням для прямої лінії з путіним. І росіяни ж не жахнуться. Більшість просто нічого й чути не захоче. А дехто скаже - так і треба. Це не путін такий, це країна така. Нажаль.
alexsodin: (Default)
Виклав на літ-еру, але там поки що слабенько. На дні. https://lit-era.com/sodin-u286657
Якщо хтось зареєстрований, і Бродяга подрбається - підтримайте будь ласка! ))))
alexsodin: (Default)
Чому лише Гостоміль має стати аеропортом для лоукостів? Я за те, щоб і хмельницький аеропорт відновив роботу. І саме як аеропорт для лоукостів! Хто ще? ))
alexsodin: (Default)
Я считаю, что Путину и его семье должна быть гарантирована неприкосновенность, и это должно быть важным условием транзита власти. Если он готов все-таки отказаться рано или поздно от власти, тогда неприкосновенность должна быть гарантирована и исполнена. Но должна ли она распространяться на Сечиных, Ротенбергов и так далее? Ну конечно нет. А зачем тогда нам вообще что-то менять, если мы хотим оставить этим людям их миллиарды незаконные и оставить на тех местах, где они будут продолжать контролировать экономику?
(с) Навальный
Це просто епік))) до речі, є ймовірність, що мільярди - не сечіних і ротенбергів, а саме путіна. Також є ймовірність, що путін нічого не вирішує. А саме головне, і тут вже в мене залізна впевненість, а не ймовірності: навальний з таким підходом довго при владі не протримається. Його знесуть. І наступникам буде плювати на гарантії попередника. Даремно цей громадянин вивалюється в багнюці. Любов рашистів він не отримає))))
alexsodin: (Default)
А куди все ж таки зараз везуть львівське сміття? Дійсно цікаво. Є якась інформація?
alexsodin: (Default)
Бродяга вже 10 а.л. Потроху просувається. ))
alexsodin: (Default)
Це правда? Шкода, якщо так. Для україни він був не краще інших росіян, але для рунету це втрата, яка пришвидшить падіння((((
alexsodin: (Default)
Наскільки паскудні результати зустрічі з Трампом, якщо рашапреса вимушена вкидати в інфопростір куці фотожаби?
alexsodin: (Default)
Таке відчуття, що для росіян важлива лише мета. Ні засоби її досягнення, ні навіть реальне становище, після формального досягнення мети, не хвилюють. От сталін і індустріалізація. Заморені голодом разом з малими дітьми мільйони селян, загнані в ярмо без вихідних і навіть права вибору місця роботи робітники. Продаж ресурсів країни на сотню років уперед, підрив демографічної ситуації. Але формально мета досягнута - промисловість з'явилась. Вона і раніше була, але у більшості випадків не пережила революції і громадянської війни. Формально мета досягнута. Але яке становище на практиці? Поставленно відстале обладняння. Інженери в концентраційних таборах, випуск продукції, яка потрібна армії, а не людям. Та й для армії сама продукція нікчемна, якщо судити по втратам в цілому, а також співвідношенню ціх втрат з ворогом під час зінкнення з найкращим союзником всіх часів. І після цього сталін для росіян цар і бог.
В мене є геніальна ідея для путіна. Як переплюнуті вусатого лідера нації. Вихід з демографічної кризи, яку заклав вусань, і яка впевнено добиває просякнутий алкоголем генофонд росіян.
Перше: примусити злягатися всіх росіян поголівно незалежно від віку і стану здоров'я. Росгвардія бере в облогу будинок і поквартирно проходить поверх за поверхом. Зайшли в квартиру і прумушують злягатися всіх жінок з усіма чоловіками помешкання починаючи з 16 річноного віку. (Хоча дітей ворогів народу в процес покарання ціх самих ворогів і з більш молодшого віку включали). Якщо не вистачає осіб якоїсь статі шукають пари по сусідам. Виключенням є лише вагітні. Тому чоловікам і без росгвардії стимул сумлінно збільшувати демографію. Звичайно на таку кількість дітей у країни не вистачить ресурсів. Тому кожну другу дитину пускати на органи в сусідні більш заможні країни. А що? Адже смерті дітей від голоду заради індустріалізації і потім великої перемоги сталіну легко пробачили. Тому ці методи тільки збільшать любов кацапів до нового місії. Таким чином через п'ятдесят - сто років рузьки мають шанс по кількості наздогнати китайців. З побочними ефектами у вигляді занепаду освіти, зубожіння і моральної деградації населення. Але формально Велика ціль буде досягнута.
Профіт. Є ще в мене читачі з кацапії? Що скажете?
alexsodin: (Default)
Чому вони замилюють обличчя на фотографіях російскіх найманців і терористів? Хіба їх потрібно захищати? Чи міжнародні норми і закони взагалі пустий звук?Терористи і вбивці зараз зазвичай більш захищені ніж іхні жертви. Це може закінчитись тільки новітнім світовим спалахом кровопролиття. Його плекають. Прийде він у вигляді третьої світової, або всесвітньої колотнечі і хаосу терактів - лише питання.
На мій погляд давно вже час вбивць називати вбивцями.
alexsodin: (Default)
Оновлення Бродяги вже на самлібі і автор тудей.
Якщо вам потрібні лінки, або взагалі ось ці нагадування - напишіть в коментарії. Щоб я стрічку даремно не спамив.
alexsodin: (Default)
У ібігдана з'явився допис, що польскі заробітчани в Європах попрацювавши зароблене вложиди в ягідники, на яких тепер працюють українці, а Польша процвітає. А от наші заробітчани привезені з Європи гроші вкладають у паркани.
Тут є ньюанс. Справа в тому, що оселі - найбільш захищена законом власність в Україні. Вони приватизовані. А от земля висить в повітрі. Селянину маючи гроші щоб вкластися в ягідник треба нерідко мати звязки, він залежить від голови селе, районних і обласних чиновників, і навіть при гарних звязках немає гарантії, що його ягідники через рік не перетворяться на чуже майно. Заборона на продаж і по суті володіння землею, а також свавілля чиновників - ось причина подібного піжходу, а не менталітет.
При тому при всьому землю України розпродають в тому числі іноземцям, якими так лякають депутати, обгрунтовуючи продовження заборони продажу землі ще на рік. Просто землю не продають, а ніби то виділяють. Умовно безкоштовно. Бо гроші від покупця йдуть на хабарі, а не в бюджет країни. І заборони будуть продовжувати якомога довше, бо це золоте дно для чинуш.
До речі, в росії менталітет формувався свавіллям чиновників теж. Результат такого кількасотрічного процессу ми бачимо. Тому, якщо не бажаємо в те саме стійло потрапити треба чинушам бити по рукам. Ми повинні бити, а не чекати поки головний чинуша змилостивиться. Ну або перебирати різних чинуш, сподіваючись, що ось ще трохи - і джек пот.
Політикою повинен в тій чи іншій мірі займатися кожен. І протести повинні проходити в першу чергу проти небажаних для країни процессів і законів, а вже як не дійшло - проти персоналій, а лише наприкінці цілих партій. А в нас проти геїв протестують. Рівень як не як )))
PS: До речі, не рідкість, коли наші відкривають аграрний бізнес в Польші. І сказати, що з парканом на батьківщині в таких проблеми - так ні.