alexsodin: (Default)
Гугл блоги:
http://alexsodin.blogspot.com/2017/06/blog-post_82.html
Автор-тудей:
https://author.today/reader/4370/34197
Самлиб:
http://samlib.ru/editors/a/aleksandr_werbowoj/brodjagaproda2.shtml

Все також чекаю комментарів. Сьогодні дійшов до другої частини. Новий етап в житті головного героя.
alexsodin: (Default)
http://alexsodin.blogspot.com/2017/06/blog-post_5.html
По статистиці там 6 читачів стабільних )

Прода

Jun. 5th, 2017 07:53 pm
alexsodin: (Default)
Пока спускались по лестнице и петляли коридорами второго этажа Серый пытался понять, почему разговор с Керолом был таким напряжённым и вообще непонятным. Он больше выспрашивал про колдуна, а не про побег. Зачем ему нужен этот колдун? Хотя магия вещь любому в хозяйстве полезная. Опять же полная уверенность Керола, что Серого не разыскивают. Стража у него прикормленная. А может и он стражей прикормлен? Может его очень серьёзно попросили помочь в поисках колдуна? Тут и не так запсихуешь. Хотя он ведь не спросил даже в какую сторону пошёл Риб. Хотя какая разница в какую сторону он пошёл из неизвестного места. Но мог бы какому богу тот поклонялся спросить? Хотя если его попросили помочь, то он знает про Риба больше чем я. Странно. Но эта вся бандитская среда малоприятна как не крути. И оставаться здесь - это надо быть полным идиотом. Правда и бежать очертя голову вряд ли стоит. Ох и влип я тогда в харчевне и теперь всю жизнь похоже расплачиваться буду. Не исключено, что весьма короткую.

повністю продовження тут: https://author.today/work/4370 на гуглблоги закину пізніше
alexsodin: (Default)
Все більше в Дрімі росіян і все частіше зустрічаються дописи, мовляв якщо спека чи мороз, то винуваті росіяни. І далі про русофобію і таке інше.
Це не русофобія, не треба плутати. Це результат довгої і сумлінної праці на власний імідж! Навіщо ця зайва скромність?
alexsodin: (Default)
https://author.today/reader/4370/33851 или http://alexsodin.blogspot.com/2017/06/blog-post_96.html

Вибачаюсь за купу помилок - писав з планшета, взагалі не вичитано, завтра постараюся з компа виправити.
Початок я писав давно і там переходи більш плавні. Деякі читачі зауважили, що багато води. Останні проди постарався максимально зменшити переходи. Відпишіть, чи не занадто рваний ритм. І взагалі коментарі живлять письменника))) Коментуйте тут або де вам зручно, писати велику річь важче ніж блог і без зворотнього звязку це ще важче)))
alexsodin: (Default)
- Имя у тебя больно забавное, угощу тебя. Пива или покрепче чего налить?

- Фреш есть? - это был любимый утренний напиток караванщиков - смесь соков двух фруктов, кисловатый и тонизирующий как кофе. Стоил правда сильно дороже того же пива.

- Это Сломленный Якорь, шкет. Тут все есть. Чай не твоя деревня, - и бармен налил большой стакан из толстого зеленого стекла, - иди вон в уголок, не отсвечивай тут.

Продолжение здесь: https://author.today/reader/4370/33559 или http://alexsodin.blogspot.com/2017/06/blog-post_4.html
alexsodin: (Default)
Солнце стояло в зените. Улица небольшим уклоном сбегала куда-то вниз. Дома с двух сторон стояли деревянные старые и обшарпанные. Из дверей курсировали явно набравшиеся личности средней степени поношенности. Видимо это были сплошь кабаки. Видимо порт рядом. Хотя Карол что-то говорил, что порт в Арзаруме далеко не один. И Риб сказал что окраина. Возможно именно порт и есть.
Дальше тут: https://author.today/reader/4370/33517 или тут: http://alexsodin.blogspot.com/2017/06/blog-post.html
alexsodin: (Default)
По лестницам и каменным коридорам вели не долго, минут десять. Но полумрак озаряемый редкими факелами и ещё более редким непонятно откуда прорывающимся слабым солнечным светом, а может просто лунным, скрадывал расстояние и время и подъём в каморку без окон казалось тянулся вечность. Стол, стул и лавка, тройка свечей на столе и пара в углах возле лавки. Обстановка не радовала глаз, но отсутствие каких либо инструментов для пыток или тех же кандалов немного успокоило бешено колотящееся сердце.

Первыми словами дознавателя были:

- С кем ты шёл по Релаумской дороге?
Read more... )

начало можно по тагу Фэнтези почитать. По идее буду выкладывать дальнейшие продолжения сюда: https://author.today/u/sodinalexander/works ну и сюда: http://alexsodin.blogspot.com/2017/06/2-2017.html
alexsodin: (Default)
Багато галасу про заборону ввезення товарів більш ніж 1000 фірм. Якщо мова про великі партії без сплати мита - це одне, а якщо знов намагаються обмежити індивідуальні одинарні закупки наприклад на аліекспресі, то це зовсім інше. Тому що проблема неконкурентності цін офіційних представників в Україні і зовнішніх інтернет магазінів це проблема виробника. І подібне називається ціновою змовою. І тепер державні органи України активно приймають у ній участь. Вони й раніше активно приймали участь у ціновій змові шляхом надвисоких митних зборів, а тепер взагалі починають використовувати силові засоби?
Подивимось як це пояснить влада. Можливо як завжди - ніяк. Тоді подібне спускати не можна.
Хоча я все ж продовжую це сприймати більше яв фейк.
alexsodin: (Default)
Схоже навіть вбивство дитини на червоній площі поліцейськими за спротив буде не останнім дном? Може массовий розтріл натовпу неповнолітніх? Хоча й це мабуть не сколихне болото росіянської байдужості(((
alexsodin: (Default)
А какими мы будем в будущем?В будущем вы все будете как он:

alexsodin: (Default)


Показово, що є блогери в Дрімі, котрі виправдовують дії поліції. Охранітєлі вже тут(((
alexsodin: (Default)
Введення віз для росіян на в'їзд в Україну було б позитивним при будь якому розвитку подій. Якщо росія введе візи у відповідь, то це призведе до значного зменшення впливу сусіда на нас. І до речі вельми агресивного сусіда. А якщо візи росія не введе це буде признанням, що ми ім потрібніші, чим вони нам. І свої слова про старшого брата вони можуть запихнути туди, де їм і місце.
alexsodin: (Default)
Цілий день ідуть дискусії, купа людей за і проти, летять взаємні звинувачення і навіть образи. І мені здається, що обидві сторони не до кінця розуміють ситуацію. На поверхні і найбільш обговорювана інформаційна складова. Одні говорять, що вк просто зручний, а заборони це крок до несвободи. Інші говорять про інформаційний вплив агрессора. І обидві сторони праві! Але заборона мало вплине на інформаційний бік цієї проблеми. Тому що заборону легко обійти, а з під інформаційного впливу ми будемо виходити довго. Доти, доки наш розвиток в цьому сенсі не сягне вище сусідів.
Але є й економічна складова. Адже мова про світову бензоколонку. Купляючи газ за завищенною ціною у росії ми довго фінансували її економіку. По сути високі світові ціни і дурнуваті контракти забезпечили частково, а може й повністю військову реформу росіян. Хай поганеньку - я не експерт, але реформу. І ось це профінансоване нами до нас і прийшло. І зараз вбиває наших військових на Донбасі.
Світ четвертий рік давить бензоколонку санкціями. Ми з величезними зусиллями зіскочили з газової голки і не факт, що до кінця. Економіка агресора несе втрати і раптом з'ясовується, що мало хто розуміє в якому світі ми живемо. В інформаційниму! Верхівку світових економічних велетнів займають ІТ монстри. Вони приносять національним економікам величезні гроші і за ними майбутнє. За ними вже сьогодення.
Коли мова йде про вк, однокласники, яндекс і мейлру, то мова йде про економічне майбутне росії, про заміну сировинної економіки. Більш того, яндекс є провідником російських сервісів і бізнесу до нас і в Європу. Це ІТ гіганти, які забезпечують стабільне майбутне росії. То речі подібні монстри в нас самих відсутні. Тобто ми своїми руками не просто підтримуємо агресора, ми виштовхуемо його у лідери інформаційної епохи.
Так от, по факту жвавої дискусії в мережі: українцям ніхто не зможе заборонити користуватись вк та іншим, ці сервіси самі зроблять все, щоб ми змогли до них дістатися, обійти всі заборони і принести їм прибутки! А от по економічній складовій це потужний удар. Вони не зможуть надавати рекламні площі нашому бізнесу, яндекс сервіси вимушені будуть піти в тінь або згорнутися. Буде боротьба. Боротьба за майбутне росії. І багато наших будуть Боротися за майбутне росії як за своє. Найчастіше просто не розуміючищо роблять, а багатьом байдуже. Бо вк - це зручно, а фейсбук кострубатий. Згоден, але не забувайте, що ці інформаційні корпорації - це майбутне росії, особливо не забувайте, що це майбутне російської армії, флоту і повітряно-космічних сил.
Нам потрібні свої інформаційні велетні, свої соцмережі, свої локомотиви у майбутнє.
PS: а та дискусія, яка велеться зараз з приводу вк, просто розколює наше суспільство.
PPS: а осьдечки й про наші соцмережі! https://p35.dreamwidth.org/38692.html
PPPS: тут гарно розглянуто інформаційно-ідеологічну складову: https://petrimazepa.com/withoutpointru.html. Хоча й не вірішено протиріччя, на мій погляд це поки що не можливо.
alexsodin: (Default)
Порошенко одним підписом примусив топові російські сервіси почати вчити росіян як обходити блокування роскомнадору )))))
І вони вже це роблять!!!))
http://espreso.tv/news/2017/05/16/mailru_vzhe_pochav_radyty_svoyim_korystuvacham_yak_obkhodyty_blokuvannya_yikhnikh_servisiv

Куме!

May. 14th, 2017 01:48 pm
alexsodin: (Default)
- Дивився вчора по телеку передачу про хату якогось крутого перця!
- Шо за перець?
- Не знаю, якийсь китаєць. Але на піаніно в нього грає саме хуйло!
alexsodin: (Default)
Цей крик душі часто звучить зараз від московітів у звязку з реновацією. З приводу Криму мова теж йшла про порушення міжнародних договорів, норм і власне законів. І московіти з радісттю заявляли, що цілком підтримують зовнішню політику путіна і прояви "сили". І це при тому, що на міжнародній арені є сили, здатні протистояти і росії і власне путіну з гопкомпанією.
Як московіти могли подумати, що порушення закону обмежиться зовнішньою агресією? Вони ще до кримнашу заявляли у більшості, що нічого не вирішують і ні на що не впливають у власній країні. Очевидно, що кримнаш був приводом для жорсткого пресінгу у середені країни.
Так чому вони зараз ниють? Вони дурні, чи бідні?
Кумедні створіння... (с)