alexsodin: (Default)
Таке відчуття, що для росіян важлива лише мета. Ні засоби її досягнення, ні навіть реальне становище, після формального досягнення мети, не хвилюють. От сталін і індустріалізація. Заморені голодом разом з малими дітьми мільйони селян, загнані в ярмо без вихідних і навіть права вибору місця роботи робітники. Продаж ресурсів країни на сотню років уперед, підрив демографічної ситуації. Але формально мета досягнута - промисловість з'явилась. Вона і раніше була, але у більшості випадків не пережила революції і громадянської війни. Формально мета досягнута. Але яке становище на практиці? Поставленно відстале обладняння. Інженери в концентраційних таборах, випуск продукції, яка потрібна армії, а не людям. Та й для армії сама продукція нікчемна, якщо судити по втратам в цілому, а також співвідношенню ціх втрат з ворогом під час зінкнення з найкращим союзником всіх часів. І після цього сталін для росіян цар і бог.
В мене є геніальна ідея для путіна. Як переплюнуті вусатого лідера нації. Вихід з демографічної кризи, яку заклав вусань, і яка впевнено добиває просякнутий алкоголем генофонд росіян.
Перше: примусити злягатися всіх росіян поголівно незалежно від віку і стану здоров'я. Росгвардія бере в облогу будинок і поквартирно проходить поверх за поверхом. Зайшли в квартиру і прумушують злягатися всіх жінок з усіма чоловіками помешкання починаючи з 16 річноного віку. (Хоча дітей ворогів народу в процес покарання ціх самих ворогів і з більш молодшого віку включали). Якщо не вистачає осіб якоїсь статі шукають пари по сусідам. Виключенням є лише вагітні. Тому чоловікам і без росгвардії стимул сумлінно збільшувати демографію. Звичайно на таку кількість дітей у країни не вистачить ресурсів. Тому кожну другу дитину пускати на органи в сусідні більш заможні країни. А що? Адже смерті дітей від голоду заради індустріалізації і потім великої перемоги сталіну легко пробачили. Тому ці методи тільки збільшать любов кацапів до нового місії. Таким чином через п'ятдесят - сто років рузьки мають шанс по кількості наздогнати китайців. З побочними ефектами у вигляді занепаду освіти, зубожіння і моральної деградації населення. Але формально Велика ціль буде досягнута.
Профіт. Є ще в мене читачі з кацапії? Що скажете?
alexsodin: (Default)
Чому вони замилюють обличчя на фотографіях російскіх найманців і терористів? Хіба їх потрібно захищати? Чи міжнародні норми і закони взагалі пустий звук?Терористи і вбивці зараз зазвичай більш захищені ніж іхні жертви. Це може закінчитись тільки новітнім світовим спалахом кровопролиття. Його плекають. Прийде він у вигляді третьої світової, або всесвітньої колотнечі і хаосу терактів - лише питання.
На мій погляд давно вже час вбивць називати вбивцями.
alexsodin: (Default)
Оновлення Бродяги вже на самлібі і автор тудей.
Якщо вам потрібні лінки, або взагалі ось ці нагадування - напишіть в коментарії. Щоб я стрічку даремно не спамив.
alexsodin: (Default)
У ібігдана з'явився допис, що польскі заробітчани в Європах попрацювавши зароблене вложиди в ягідники, на яких тепер працюють українці, а Польша процвітає. А от наші заробітчани привезені з Європи гроші вкладають у паркани.
Тут є ньюанс. Справа в тому, що оселі - найбільш захищена законом власність в Україні. Вони приватизовані. А от земля висить в повітрі. Селянину маючи гроші щоб вкластися в ягідник треба нерідко мати звязки, він залежить від голови селе, районних і обласних чиновників, і навіть при гарних звязках немає гарантії, що його ягідники через рік не перетворяться на чуже майно. Заборона на продаж і по суті володіння землею, а також свавілля чиновників - ось причина подібного піжходу, а не менталітет.
При тому при всьому землю України розпродають в тому числі іноземцям, якими так лякають депутати, обгрунтовуючи продовження заборони продажу землі ще на рік. Просто землю не продають, а ніби то виділяють. Умовно безкоштовно. Бо гроші від покупця йдуть на хабарі, а не в бюджет країни. І заборони будуть продовжувати якомога довше, бо це золоте дно для чинуш.
До речі, в росії менталітет формувався свавіллям чиновників теж. Результат такого кількасотрічного процессу ми бачимо. Тому, якщо не бажаємо в те саме стійло потрапити треба чинушам бити по рукам. Ми повинні бити, а не чекати поки головний чинуша змилостивиться. Ну або перебирати різних чинуш, сподіваючись, що ось ще трохи - і джек пот.
Політикою повинен в тій чи іншій мірі займатися кожен. І протести повинні проходити в першу чергу проти небажаних для країни процессів і законів, а вже як не дійшло - проти персоналій, а лише наприкінці цілих партій. А в нас проти геїв протестують. Рівень як не як )))
PS: До речі, не рідкість, коли наші відкривають аграрний бізнес в Польші. І сказати, що з парканом на батьківщині в таких проблеми - так ні.
alexsodin: (Default)
Чтоб не пожрал он ваши домики
Со всеми вашими надеждами,
Остерегайтесь быть невеждами
В политике и экономике
(с) Леонид Мартынов
alexsodin: (Default)


PS: У зв'язку з цим я вимушений визнати - моя теорія заговору - малоспроможна. Ну або цей карлик дуже талановито грає імбіцила!
alexsodin: (Default)
 обновив на самлібі і автор тудей.
alexsodin: (Default)
 На роздуми навів мене коментар до Бродяги на самлібі. А саме: чому головний герой не намагається привнести щось нове в світ магії з земного досвіду.
Перший порив відповісти - а що може такого вміти хлопець 17 років? Тільки но школу закінчив. А потім зрозумів, що років 25 назад приблизно так і було. Але зараз багато хто в цьому віці вже має сформовані інтереси і багаж специфічний, не рідко професійних знань, які справді можуть стати у нагоді. І це насамперед завдяки інтернету. Та й досвід спілкування. Інтернет змінює молоде покоління, робить його неоднорідним, на відміну від шкіл та садочків. Це змінює суспільство.
І це тільки початок! ))
alexsodin: (Default)
Самліб:
http://samlib.ru/editors/a/aleksandr_werbowoj/brodjagaproda1562017.shtml
http://samlib.ru/editors/a/aleksandr_werbowoj/brodjagaproda1662017.shtml
Автор.тудей:
https://author.today/reader/4370/35617
https://author.today/reader/4370/35731

Не впевнений, чи варто регулярно тут викладати ссилки, можливо всі бажаючі і так відслідковують обновлення на більш для них зручному ресурсі. Тим не менш дуже хотілосяб коментарів з приводу написанного. Можливо ви не зареєстровані на тих ресурсах, але ж тут враження написати не важко?))
alexsodin: (Default)
в зв'язку зі сплеском активності, я скопіював туди всі обнови за останні дні одним записом з самліб:
 http://alexsodin.blogspot.com/2017/06/blog-post_13.html
alexsodin: (Default)
Бродяга набирає обертів в тому числи завдяки і вам.

https://author.today/reader/4370/35185 - зручніше читати з телефонів
http://samlib.ru/editors/a/aleksandr_werbowoj/brodjagaproda1362017.shtml - класичний самліб. Там більша аудиторія і я це вже відчув )))
alexsodin: (Default)
https://author.today/reader/4370/35058
http://samlib.ru/a/aleksandr_werbowoj/brodjagaproda1262017.shtml
Оцінка на самлібі потроху виправляється, що радує)
Все ж таки сучасні автори надто залежні від зворотнього звязку з читачами!))
Це я по собі, звичайно, суджу.
alexsodin: (Default)
Як ви вважаєте, якщо Порошенко посадить Тимошенко, то він додасть собі прихильників чи втратить в кінцевій суммі?
Ну і друге питання: а чи наважиться посадити?

По першому я вважаю трохи втратить, але в придбає більше. Адже Юльку сприймають небезпекою для України велика кількість людей на мій погляд. Я взагалі вважаю, що яник переміг тільки тому, що протистояла йому Юлька, і на цьому протистоянні вони розкачали собі рейтинг, і заодно витіснили з української політичної сцени всі конструктивні сили. Яких і так було, як кіт наплакав.

По другому питанню - думаю не наважиться, хоча й не впевнений. Залежить від багатьох факторів.
alexsodin: (Default)
Сподобалося. Є до чого прискіпатися, але видовища це не псує. Інтрига на майбутнє там здоровезна. Явно нова епопея починається. Широкий метр переводять у режим серіалів. Намагаються боси Голівуда зробити капіталовкладення більш прогнозованними. Рекомендую поціновувачам екшину. Атмосфера? Не святий теж здатен на гарні вчинки і є ситуації, коли ціною власного життя. Якось отак от я це побачив.
alexsodin: (Default)
Автор-тудей:
https://author.today/reader/4370/34286
Самлиб:
http://samlib.ru/a/aleksandr_werbowoj/brodjagaproda7620172.shtml

Також на author.today додав обкладинку:На samlib.ru з'явились перші оцінки, середній бал 4 по десятибальній шкалі. Три оцінки. Не дуже мотивує, але можливо мій читач мене все ж знайде (

пишіть коментарі, якщо вам не важко)
alexsodin: (Default)
Автор-тудей:
https://author.today/reader/4370/34370
Самлиб:
http://samlib.ru/editors/a/aleksandr_werbowoj/brodjagaproda862017.shtml
На гугл блоги не викладаю, тому що не зручно читати і переглядів мало.
PS: вибачаюся, залишив старі лінки. Поміняв на нові.
alexsodin: (Default)
Гугл блоги:
http://alexsodin.blogspot.com/2017/06/blog-post_19.html
Автор-тудей:
https://author.today/reader/4370/34286
Самлиб:
http://samlib.ru/a/aleksandr_werbowoj/brodjagaproda7620172.shtml

Напишіть в коментарях, чи варто викладати ці ссилки. Можливо ви вже самі ходите на ті, що зручніші, або нікому сам роман не цікавий?
Варто продовжувати на ваш погляд?